Panikové kování

viac o výrobcovi ISEO Serrature                                                                                                                      

                       

Kování na únikové východy a požární uzávěry

Rychlý a bezpečný únik dveřmi

Minimální námaha bez znalosti systému otvírání


Panikové kování se používají na nouzové a únikové východy, sloužící k zajištění bezpečnosti osob v případě nouze nebo ohrožení lidského života.
Panikové kování umožňují otevření dveří přiměřeným zatlačením na madlo ve směru úniku (nebo šikmo shora dolů) a to i v případě, že jsou dveře z vnější strany uzamčené.

Panikové kování ISEO se používají na dveřích východů z veřejných budov (škol, úřadů, kin, divadel, nákupních středisek, sportovních hal, hotelů), které navštěvuje vyšší počet lidí. Jsou také vhodné do objektů s dětmi nebo osobami se sníženou pohyblivostí. Osazují se jimi dveře nouzových východů a protipožárních únikových cest, tedy všude, kde je životně důležité najít východ z budovy a umožnit otevření dveří v každém čase tlakem ruky nebo těla na panikový uzávěr z vnitřní strany i bez nutnosti použití klíče nebo jiného předmětu bez jakýchkoliv znalostí použití únikových východů a zařízení.

Vyznačují se lehkou montáží na jednokřídlé i dvoukřídlé, obecné i protipožární dveře, jako i na dveře z úzkých profilů. Výhodou je nízká uvolňovací síla, dlouhá životnost a odolnost proti korozi.

Země původu: Itálie.

vrchné panikové kování Idea Base certifikáty
vrchné panikové kování Idea Bolt certifikáty
vrchné panikové kování Push certifikáty

 


Porovnání výrobku (0)

Zobrazení 1 až 12 z 12 (1 stránek)