Kategorie

Nemusí být vždy rozhodující, kolik let se firma věnuje svému oboru, ale v našem případě věříme, že tomu tak je. Jsme specializovaný velkoobchod/maloobchod, ve kterém nakoupíte spolehlivou dveřní techniku ​​a navíc ušetříte.

PROČ NÁM MŮŽETE DŮVĚŘOVAT?
Jsme stabilní firma s dlouholetými a intenzivními zkušenostmi na českém i slovenském trhu. U nás máte jistotu, že rozumíme všem běžným i nestandardním požadavkům, které umíme splnit v souladu s českými i mezinárodními standardy.

CO NÁS UČÍ MINULOST?
Od roku 1991 jsme na míru vyrobili a dodali tisíce systémů generálního klíče, bezpečnostních vložek, klik, bezpečnostních kování, madel na dveře, pantů atd. Některé systémy generálního klíče vyrobené v prvním roce působení stále spolehlivě fungují a my dodnes plníme požadavky na dodatečné vložky, klíče a jiné servisní úpravy. Tak dlouhá funkčnost pro nás představuje neuvěřitelný kredit, o jakém jiní ani neslyšeli.

PORADÍME, VYSVĚTLÍME, UKÁŽEME
I v dnešní době nově vznikajících e-shopů, které se věnují klikám a zámkům jen krátce, vám nabízíme vydatnou znalost norem, certifikátů, povrchových úprav - poradíme, vysvětlíme, ukážeme. Rádi pomůžeme s požadavky vyšší zátěže, protipožární odolnosti, bezpečnosti, či jinými individuálními potřebami.

Každá klika, každý zámek a každý klíč jsou vyrobeny z poctivých materiálů předními odborníky, což dokládají i nadstandardní záruky na skryté vady materiálu, mechanickou funkčnost či stálost barev až do 30 let.