Kategorie

- Získáte na svou stranu odborníka s více než 25ti letými zkušenostmi v oboru (více zde)

- Produkt se nepokazí ani neztratí na vzhledu či funkčnosti a bude sloužit k vaší spokojenosti po celou dobu své životnosti. To dokládáme zvýšenou zárukou na funkčnost či stálost povrchové úpravy až do 30 let.

- Máme síť více než 4500 výdejních míst po celé ČR. Výdejní místa jsou dokonce ve všech městech nad 1,5 tis. obyvatel. Ve většině z nich je možná i platba kartou. Na vyzvednutí zboží zbytečně nečekáte.

- Spolupracujeme s nejvýznamnějšími dodavateli v sektoru s přísnou interní kontrolou kvality (Olivari, DND by Martinelli, Convex, Salice Paolo), jejichž výroba probíhá v zemích Evropské unie.

- Zboží skladem - zatímco v mnoha e-shopech je zboží dostupný přes třetí strany a sklady subdodavatelů, u nás je zboží dostupné na našem interním skladu.

- Servis - jestliže ztratíte nebo omylem poškodíte komponent nebo příslušenství, například rozetu kliky, v rámci servisu k našim produktům ho u nás snadno dokoupíte. Pokud máte tlustší dveře, kování dodáme s delším spojovacím materiálem. Šetříte tak peníze za nový produkt a starosti, které u jiných dodavatelů nevyřešíte.

- Ušetříte na dodatečných i skrytých nákladech

 

VLOŽKY A SYSTÉMY NA GENERÁLNÍ KLÍČ

- Rychlá výroba na míru - vložky různých rozměrů na společný nebo generální klíč vyrobíme již do 2-3 dnů.

- Rychlý servis systémů na generální klíč - dodatečné klíče a vložky vyrobíme již do 2-3 dnů (u konkurence běžně i několik týdnů).

- Délka pozáručního servisu - garantujeme po dobu 25 let od zakoupení (dodatečné vložky, klíče apod.). U jiných dodavatelů musíte již po několika letech vyměnit celý systém.

- Úspora nákladů - překódování vložek v případě ztráty klíče nebo změn přístupových práv, přičemž u jiných dodavatelů byste byli nuceni vyměnit celý systém. Vaše úspora u nás se tak může vyšplhat na desítky tisíc korun.

 

VELKOOBCHOD

- Architekti, projektanti, designéři a pod. získáte exkluzivní V.I.P. status a výhody

- Výrobci dveří, montážní firmy a pod. získáte velkoobchodní podmínky, dárčky a výhody