Kategorie

Metalia - expert na kliky, kování - víc než 30 let na trhu

Firma Metalia poskytuje kvalitu a funkční design za dostupnou cenu.

Metalia (= Metal Italia) je dodavatelem výrobků tradičních italských a evropských výrobců. V našem sortimentu jsou hlavně kliky, kování na dveře z masivní mosazi výjimečné kvality, bezpečnostní kování, klíče, bezpečnostní vložky, madla a panty. Kromě toho dodáváme kvalitní nerezové kování dveřní i okenní, a hliníkové kování ekonomické povahy. Našim heslem je kvalita bez kompromisů.

Naše činnost se zaměřuje na prodej, servis a koordinaci dodávek stavebního kování z produkce specializovaných továren evropských výrobců, kteří vyrábějí kliky a kování v EU a splňují nejpřísnější kritéria a požadavky na kvalitu a životnost výrobků. Naši partneři jsou orientovaní na vývoj a výrobu vysoce kvalitních dveřních klik a kování na dveře a nabízejí široký sortiment řešení pro všechny typy potřeb a aplikací.

Tradice a zkušenost v odvětví nám umožňuje vytvořit široký rozsah řešení pro architekturu administrativních budov, obytných komplexů i rodinných domů. U nás najdete kliky různých stylů a módních trendů s přihlédnutím na jejich funkčnost, kvalitu použitého materiálu a v neposlední řadě ve světě oblíbený italský design. Nabízíme kolekci kvalitních i luxusních klik na dveře v různých povrchových úpravách, které se výborně kombinují se dřevem a zvyšují tak eleganci dveří.


Naší pýchou jsou

  • mosazné kování na dveře a okna firmy OLIVARI, DND by Martinelli, Salice Paolo (Itálie), Convex (Řecko) atd.
  • mosazné kování na dveře a okna firmy Rossetti (Itálie)
  • bezpečnostní kování Dieckmann (Německo)
  • antikorové (nerezové) kliky Artitec (Nizozemsko)
  • madla na dveře (Itálie, Nizozemsko)
  • bezpečnostní vložky DOM-Sicherheiteschnik (Německo)
  • bezpečnostní cylindrické vložky ISEO (Itálie)
  • panikové kování na únikové východy ISEO (Itálie)
  • ocelové panty (závěsy) na okna a dveře firmy OTLAV a Anselmi (Itálie)

Těžištěm prodeje jsou kliky mosazné, hliníkové a nerezové ve všech cenových relacích.

Už 25 let licenčně vyrábíme a Českým a Slovenským zákazníkům dodáváme bezpečnostní vložky a klíče firmy DOM (Německo) včetně systémů generálního klíče DOM a také bezpečnostní zámky a cylindrické vložky na dveře ISEO (Itálie). Výroba nám umožňuje pružně reagovat na požadavky zákazníků a poskytnout jim nepřekonatelný servis. Vložky ve 3. bezpečnostní třídě různých rozměrů dodáváme okamžitě a ve 4. třídě bezpečnosti maximálně do 2 hodin (plus případná logistika na pobočku).

V průběhu několika let si firma získala vynikající reputaci hlavně z důvodu vlastní orientace na zákazníka. Vybudovali jsme solidní základnu na okamžité plnění požadavků našich zákazníků. Naší předností je vysoká kvalita za rozumnou cenu.