Kategorie

KAMENNÁ PRODEJNA

Vystavujeme kvantum aktuálních klik od výmyslu světa - více klik nikde jinde neuvidíte. Moderní kliky nadčasových tvarů, ulítlé designové výstřelky, které zaujmou, i rustikální v retro stylu.

prodejna a showroom Metalia
Gajdošova 40
615 00 Brno - Židenice

Otevírací dobu najdete tady


SÍŤ VÍCE NEŽ 1500 ODBĚRNÝCH MÍST V ČR
Pro vaše maximální pohodlí máme pro vás více než 4500 výdejních míst. Výdejní místa jsou dokonce ve všech městech ČR nad 1,5 tis. obyvatel. Ve většině z nich je možná i platba kartou.


DESIGN
Kování a madla na dveře vytvářejí top výrobci ve spolupráci se světoznámými designéry oceňovanými za design a architekturu na nejvýznamnějších světových fórech. Máme tím na mysli zvučných výrobců jako Olivari, DND by Martinelli, Convex, Salice Paolo a designérů jako Zaha Hadid, Daniel Libeskind, Yoshimi Kono atd.

Tyto kování a madla u nás najdete - vyplatí se je vidět.


DÁ SE HNED NAKOUPIT?
Prodejnu a sklad máme na jiných místech, zboží je proto k odběru zpravidla až po objednání a potvrzení termínu odběru. Některé oblíbené kousky držíme i na prodejně, v urgentních případech nám můžete zavolat.

 

E-SHOP VS. PRODEJNA
Je na vás, kde nakoupíte - můžete nás navštívit v předem domluvením termínu nebo si objednat on-line. Vaše volba, vaše pohodlí.

Ceny na e-shopu a v prodejně se neliší, jsou vždy vynikající, protože nakupujeme přímo od výrobců (bez zprostředkování).

Navíc vás odměníme, pokud k nám přivedete bytového architekta/designéra.


NÁKUP NA DALŠÍ PRODEJ?
Výrobcům dveří a architektům poskytujeme velkoobchodní podmínky, které nastavujeme individuálně každému podle formy a rozsahu spolupráce. Více osobně :)